Wat een ongelooflijk mooi en succesvolle nieuwjaarsreceptie heeft V.V. Warffum gisteravond gehad! Meer dan 55 mensen kwamen gisteravond naar nieuwjaarsreceptie!

Nummer 1 uiteraard met onze nieuwe voorzitter die de dromen van de club en alle activiteiten die gaande zijn/in de making zijn of komen gaat met alle aanwezigen deelde. Activiteiten zoals: de receptie op 17 februari in het HHC in het kader van ons 100 jarig bestaan. Daarnaast een feestweekend wat komen gaat in het weekend van 9-10 juni! Activiteiten vanuit de gemeente met het project “ positief opgroeien” en “walking voetbal”

Daarnaast word ROBIN KLAASSEN onze nieuwe trainer voor aankomend seizoen!

Nadat de voorzitter gesproken had mochten we naar de directeur van FC Groningen: Hans Nijland luisteren, wat een mooie ervaringen heeft die man gehad (en nog) en wat kan hij mooi vertellen; interactief en begaan vertelde hij over zijn “baan(hobby)” daarna mochten er vragen gesteld worden en hebben we nog even na kunnen kletsen.

Hans Nijland

Leave a Reply