De woorden van de voorzitter:

Simon,
Na een periode van 4 jaar neem je vandaag afscheid als trainer van onze club. In de voetballerij wordt m.b.t. trainers vaak gesproken over een ‘houdbaarheidsdatum’. Wat dat betreft heb je de functie van oefenmeester bij onze vereniging boven gemiddeld lang vervuld. Wat opviel was je grote betrokkenheid bij alle activiteiten, die in clubverband werden georganiseerd. Ik zal een voorbeeld noemen! Je organiseert de deelname aan het 7×7 Ko Hekkema toernooi. Dit hoeft niet, maar je doet het er bij! In de winterstop gaf je te kennen na dit seizoen te willen stoppen en op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging. Dat is Engelbert geworden. Voor ’n stadjer op de fiets te doen. Voor volgend seizoen veel succes gewenst met je nieuwe club. Het ga je goed en we hopen je hier nog regelmatig te zien.

Dick,
Als we het over vrijwilligers binnen een vereniging hebben, ben jij er een in optima forma. Je bent bijna je hele leven, soms wat meer en soms wat minder, betrokken geweest bij onze club. Eerst als speler via de jeugd naar de senioren en je werd daarbij o.a. tegen wil en dank 2 seizoenen keeper in het eerste, toen onze keeper destijds naar het buitenland ging. De gelijkenis met Arnold is opvallend qua keeperswerk. Onmogelijke ballen werden gepakt en de volgde zo nu en dan een ‘slippertje’ (gisteravond tijdens de Champions League voorbeelden gezien). De laatste jaren was je leider bij het 1e elftal. Toen heb je gezegd “als Simon stopt, stop ik ook.”Dat is dus nu zover! We willen je hartelijk bedanken voor alle tijd en energie, die je in de club hebt gestoken en hopelijk mogen wij binnen de vereniging, op welke manier dan ook, gebruik blijven maken van je diensten.

Leave a Reply