Bij de Albert Heijn kan je sparen voor onze voetbalclub, doe jij ook mee?

De spaaractie loopt 3 weken: van maandag 13 september tot en met zondag 3 oktober en is volledig digitaal.

Klanten kunnen als geregistreerd bonuskaarthouder sparen via de AH app. Elke euro aan deelnemende producten bij Albert Heijn to go telt ook mee!

Klanten die een geregistreerde Bonuskaart hebben in de AH app sparen vaak automatisch mee voor digitale spaaracties. Bij Voetbalpassie is dat net even anders: klanten moeten zich in de AH app eerst aanmelden voor het Voetbalpassie spaarprogramma voordat ze meesparen.

Hoe werkt sparen in de app?

  • Je bevestigt je deelname en je kiest jouw voetbalclub.
  • Je spaart passiepunten bij besteding van elke euro aan deelnemende producten.
  • Je sponsort jouw club met €1 voor elke volle spaarkaart met 10 passiepunten.
  • Je kunt ook jouw vrienden en familie een spaarverzoek sturen.

Digitaal sparen bij onze spaaracties

Op de kassabon (ook in de AH app) staat aangegeven hoeveel Voetbalpassiepunten worden bijgeschreven.

Heeft de klant zich niet aangemeld, dan staan er geen Voetbalpassiepunten op de kassabon. Spaarders die hun boodschappen online bestellen vinden het aantal gespaarde Voetbalpassiepunten op de (digitale) pakbon.

Deelnemende actieproducten

Bij elke euro aan deelnemende producten krijg je één Voetbalpassiepunt. Deelnemende producten zijn producten van diverse merken zoals Heineken, Unilever, Red Bull, Lays, Coca Cola, maar ook al het verse fruit (inclusief A-merken zoals Chiquita en Kanzi), alle in de winkel afgebakken broodjes, Perla en alle AH Goudse kaas van de zelfbediening.

Jij wilt graag sparen, maar wat moet je doen?

Binnen 5 minuten na jouw registratie is de aanmelding doorgevoerd in alle kassasystemen van Albert Heijn.

Je hoeft je maar één keer aan te melden en je spaart vanaf dan bij alle acties automatisch digitaal. Je kunt je niet inschrijven via ah.nl!

Leave a Reply