Komend seizoen starten V.V. Warffum en Rood Zwart Baflo samen de SJO ‘T Hogeland. Een deel van de teams is inmiddels al voorzien van trainers en leiders. Echter zijn er voor een aantal teams nog trainers en/of leiders nodig om elk team van minimaal 1 trainer en 1 leider te voorzien. De volgende vacatures staan nog open:

Trainer en/of leider JO17
Trainer en/of leider JO15
Trainer en/of leider JO9
Trainer en/of leider JO8
2 Trainers kaboutervoetbal (JO6 & JO7)

Mocht u geïnteresseerd zijn of wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met de onderstaande personen.

Cor Schierbeek copier@kpnplanet.nl
Joey Peerbolte jeugdzaken@vvwarffum.nl

Ook zijn er voldoende scheidsrechters nodig om alle jeugdwedstrijden in goede banen te leiden. Lijkt het u wat om af en toe een jeugdwedstrijd te fluiten, dan kunt u contact opnemen met Jan Stavenga, janstavenga@hotmail.com.